Kinë INT-ZPL 00s seri Elbow koaksial Femër Enë M7 Size Connector Prodhues dhe Furnizues | Inte-AUTO

INT-ZPL 00s seri Elbow koaksial Femër Enë M7 Size Connector

Përshkrim i shkurtër:

00s Series M7 Size kënddrejtë Elbow koaksial Socket / Femër Konektor për printed circuit board, një bronzi me nikel shell praruar, kontaktet me ari praruar. Vogël mini bërryl bosht të përbashkët femra enë.


 • Min.urdhër Sasia: 1 copë
 • Furnizimi Aftësia: 30000 Copë / Muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, PayPal, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  S seri bërryl lidhje me bosht të përbashkët kanë karakteristika kryesore si më poshtë:
  1. Push-Pull self-latching system.
  2. me bosht të përbashkët (50Ω) femër kontaktet unipole.
  3. Madhësia M7, 00s lidhje seri miniaturë.
  4. Lehtësia e përdorimit, shfaqje të besueshme.
  5. 360 ° shqyrtimit për mbrojtur të plotë EMC.
  Karakteristikat teknike:
  mekanike dhe climatically
  1. përballim:> 5000 cikle çiftëzimit.
  2. Lagështia: deri në 95% në 60 ºC.
  3. varg Temperatura: -40 ° C, 250 ºC.
  4. rezistenca ndaj dridhje: 15 g [10 HZ-2000HZ].
  Rezistenca 5. Shock: 100 g, 6 MS.
  6. Salt spray provë korrozioni:> 48h.
  Indeksi 7. Mbrojtjes (mated): IP 50.
  bosht të përbashkët bërryl fole product size:
  INT-ZPL.00.250.NTN SIZE

  Shënim: All our part number begin with” INT-”, for example: INT- ZPL.00.250.NTN
  Aplikimi Industri:
  Kjo lidhës është përdorur gjerësisht në provë dhe matjen, kontrollin e industrisë, sistemit AV , Broadcast dhe komunikimi, Audio, Video multimedia dhe fusha të tjera.

  inte-AUTOka një zgjidhje Konektor për shumicën e llojeve të kërkesave duke përfshirë kamera transmetimit dhe pajisjet e kontrollit, pajisjet audio, radio mikrofon dhe transmetimit mikrovalë për Jashtë të Transmetimit (OB), studio, kinema, televizion, radio, teatër dhe muzikë.

  Dedicated to strict quality manage and consistent research, our experienced team are generally available to discuss your specifications. INTE-AUTO can offer 00S series female elbow coaxial socket circular connector, 50Ω S connector, which it can alternative S series connectors. Smallest M7 size, we called mini coaxial connectors.
  We price your inquiry, For more details, please get in touch with us, we will reply you ASAP.
  If you also need a coaxial cable with connectors solution, do not hesitate to talk with us.


 • : Next
 • Previous: